طراحی سایت فروشگاهی و شرکتی

طراحی سایت فروشگاهی و شرکتی، طراحی سایت اختصاصی

وب سایت اصلی ترین زیرساخت و بستر اصلی تمامی فعالیت های کسب و کار شما در دنیای دیجیتال است و طراحی وب سایت مهم ترین خدمت ارائه شده در آژانس تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ ریسمان می باشد.

تیم تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ ریسمان پروژه های طراحی وب سایت را همچون ساخت یک ساختمان با معماری مدرن و امکانات پیشرفته در کنار ظاهری شکیل و چشم نواز و دقیقاً مشابه آنچه کسب و کار شما در محیط فیزیکی نیاز دارد برایتان مهیا می سازد!

همین حالا برای داشتن وب سایت اختصاصی اقدام نمایید!

چرا باید سایت داشته باشم؟

مردم هر روز تمایل بیشتری به خرید از طریق اینترنت نشان می‌دهند. شرایط خاصی مثل همه‌گیری کرونا این گرایش به خرید آنلاین را شتاب بسیار بیشتری بخشیده است. در این شرایط، تعلل در راه‌اندازی وب سایت برای کسب‌وکارتان، شما را از رقبا عقب انداخته و از کسب مزایا و سود بسیاری محروم خواهد کرد. ما در آژانس تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ ریسمان آماده هستیم تا از طریق طراحی سایت برای کسب‌وکارتان این مزایا را برای شما فراهم کنیم.

مزیت هایی که طراحی سایت ریسمان برای شما دارد

درست هزینه کردن، همان سرمایه گذاریست؛ برای تمامی ریال هایی که می پردازید ارزش افزوده خلق می کنیم!

سود بیشتر با داشتن سایت فروشگاهی و سایت شرکتی

با طراحی سایت سود شما را افزایش می‌دهیم

ما با بررسی کسب‌وکار شما مناسب‌ترین وب سایت را برای شما طراحی می‌کنیم. ما با طراحی وب سایت فروشگاهی یا طراحی وب سایت شرکتی زمینه دسترسی میلیون‌ها کاربر آنلاین به محصولات یا خدمات شما را فراهم می‌کنیم. ما با طراحی سایت کسب‌وکار شما را از محدودیت‌های مکانی و زمانی عرضه کالا و خدمات رها می‌کنیم.

هزینه کمتر، مشتریان بیشتر

کسب‌وکار فیزیکی شامل هزینه‌های زیادی چون اجاره مغازه، هزینه آب و برق و گاز و امثال آن است. اما شما با هزینه‌ای بسیار کمتر، با سفارش طراحی وب سایت به ما می‌توانید به هزاران برابر مشتری فعلی دسترسی داشته باشید که نتیجه آن فروش بیشتر و کسب سود بیشتر خواهد بود.

هزینه کمتر کسب و کار با دارا بودن سایت شرکتی و فروشگاهی اختصاصی
فروش بیشتر و بدون تعطیلی با طراحی سایت فروشگاهی

فروش بدون تعطیلی 24/7

ساعت کار فروشگاه فیزیکی محدود است. جادوی اینترنت این محدودیت را هم پشت سر گذاشته است. ما با طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین، امکان خرید محصولات یا خدمات شما را به طور 24 ساعته و در 7 روز هفته برای مشتریان فراهم می‌کنیم. به این ترتیب هیچ محدودیت زمانی برای ارائه محصولات یا خدمات شما وجود نخواهد داشت و مشتریان در هر ساعت شبانه‌روز و در هر جای ایران و حتی جهان می‌توانند از فروشگاه آنلاین شما خرید کنند.

بازاریابی ارزان، آسان و مؤثر

بازاریابی خوب و مؤثر قلب هر کسب‌وکاری است. امروزه هیچ تجارتی بدون بازاریابی و تبلیغات مناسب نمی‌تواند به توسعه و سوددهی بالا امیدوار باشد. بازاریابی و تبلیغات به روش‌های سنتی هم بسیار پرهزینه است. از طرف دیگر مخاطبان تبلیغات سنتی بسیار کمتر از میلیون‌ها کاربری است که امروزه به اینترنت دسترسی دارند. ما با طراحی سایت و بهینه‌سازی آن و ارائه انواع خدمات دیجیتال مارکتینگ امکان بازاریابی ارزان‌تر، آسان‌تر و مؤثرتر را برای شما فراهم می‌کنیم.

بازاریابی ارزان و آسان با طراحی سایت

سهولت ارتباط با مشتریان

یکی از رازهای موفقیت هر کسب‌وکاری ارتباط وسیع و مؤثر با مشتریان است. ما با طراحی وب سایت اختصاصی چه از نوع سایت فروشگاهی یا سایت شرکتی ارتباط مشتریان با کسب‌وکار شما را ساده می‌کنیم. مشتریان به‌راحتی می‌توانند در مورد کالا یا خدمات شما نظرات خود را در وب سایت شما درج کنند. این کار علاوه بر بازخورد به شما، به بهبود کسب‌وکار شما کمک کرده و با جلب رضایت مشتریان، سود بیشتری را نصیب شما می‌کند.

ما با طراحی سایت به برند شما اعتبار می‌بخشیم

برندینگ یکی از پایه‌های تجارت مدرن است. برند آن چیزی است که در ذهن مشتریان حک شده و شما را از رقبا متمایز می‌کند. وب سایت ابزاری عالی برای کسب اعتبار اجتماعی و برندینگ برای کسب‌وکارها است. به همین دلیل امروزه بیشتر کسب‌وکارها دارای وب سایت اختصاصی هستند. طراحی وب سایت اختصاصی به برند کسب‌وکار شما اعتبار می‌بخشد.

ما در آژانس تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ ریسمان با طراحی سایت اختصاصی با لحاظ اصول فنی، هنری و سئو کسب‌وکار و نام تجاری شما را در معرض دید میلیون‌ها نفر از کاربران اینترنت قرار می‌دهیم. نتیجه خدمات ویژه ما برای طراحی سایت و بهینه‌سازی آن، بالاتر رفتن اعتبار و ارزش برند شما و در نتیجه توسعه و رشد بیشتر کسب‌وکارتان خواهد بود.

کسب و کارهای فروشگاهی که به تیم ریسمان اعتماد کرده اند

از دید آمار و ارقام

0 پروژه وب سایت فروشگاهی

دقیقاً! در ریسمان مارکتینگ خبری از اعداد نجومی و غیر قابل باور نیست و تمامی تعهدات ما واقعی است!

0 محصول دیجیتال

در حال فروش توسط سایت های فروشگاهی طراحی شده توسط تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ ریسمان

0 میلیون تومان

متوسط درآمد ماهانه فروشگاه های آنلاین طراحی شده با تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ ریسمان. این رقم با تبلیغات اوج می گیرد!

جدیدترین نمونه کارهای طراحی سایت با وردپرس

ما موفقیت کسب و کار شما را موفقیت خودمان می دانیم!

طراحی وب سایت فروشگاهی

فروشگاه آنلاین یکی از اصلی ترین منابع درآمدی در ایران به شما می آیند و با توجه به خیل استقبال گسترده مردم در ایران به خدمات دیجیتال و ایجاد شرایط فوق العاده همه گیری ویروس کرونا، این فرصت طلایی بیش از قبل دیده شده و این امکان را در اختیار افراد و کسب و کارها قرار داده تا با خیال راحت در دنیای دیجیتال به درآمد برسند.

طراحی وب سایت فروشگاهی منطبق با جدیدترین تکنولوژی ها و امکانات بین المللی، طراحی اختصاصی (UI اختصاصی و UX استاندارد)، قابلیت های نامحدود در خدمت رسانی، سرعت مناسب، قابلیت سئوی پیشرفته، توسعه پذیری بسیار راحت و مدیریت آسان و بیش از 84 مورد امکان جهت انجام فعالیت های دیجیتال مارکتینگ و رسیدن به درآمد در دنیای دیجیتال انجام می گیرد.

ویژگی های طراحی سایت ماکان مارکتینگ

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Business
Consultation

Interaction
Design

Web & App
Development

Content
Writing

Product
Development

SEO
Optimizing

How We Work

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

1

2

3

office_staff_team_is_Tzyb3.jpg

Creating Idea

office_staff_team_is_Z0omD.jpg

Define

executives_with_tabl_uzPpB.jpg

Usability Test

با سفارش طراحی سایت کسب‌وکار خود را رونق دهید

اگر تاکنون اقدام به راه‌اندازی وب سایت اختصاصی برای کسب‌وکار خود نکرده‌اید، پیشنهاد ما این است که فوراً اقدام به سفارش طراحی وب سایت کنید. رقبا و بازار منتظر شما نمی‌مانند و تمام کسب‌وکارها به‌سرعت در حال بهره بردن از مزایای وب سایت فروشگاهی یا وب سایت شرکتی هستند. ما در آژانس تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ ریسمان آماده طراحی سایت دلخواه شما هستیم تا از لذت کسب اعتبار و سود بیشتر را با تمام وجود احساس کنید.

فرم درخواست طراحی وب سایت

همین حالا با ما تماس بگیرید

برایتان پیشنهادات شگفت انگیزی داریم!

تماس: 28421986 -021

در روزهای اداری از ساعت 8:30 الی 2:30 می توانید با تماس با ما از مشاوره رایگان کارشناسان ما در زمینه طراحی سایت فروشگاهی و شرکتی و همچنین تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ بهره مند گردید.

واتساپ: 4264343 -0930

در هر ساعت از شبانه روز می توانید با ارسال پیام در واتساپ دغدغه های کسب و کار خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید و از بهترین پیشنهادات برای طراحی سایت فروشگاهی و یا شرکتی خود بهره مند گردید.